Apmaksas veidi

Juridiskā persona, bankas pārskaitījums: jānoformē pirkums. Pēc pasūtījuma apstiprinājuma uz uzņēmuma e-pasta adresi tiek nosūtīts rēķins. Pēc rēķina apmaksas pasūtījums tiek nogādāts pircējam (vai izsniegts mūsu noliktavā). Izsniedzot preci, tiek izsniegts rēķins un preču pavadzīme.
Fiziskā persona, apmaksa skaidrā naudā: apmaksa skaidrā naudā notiek preces saņemšanas brīdī. Kopā ar pirkumu tiek izsniegts čeks .
Fiziskā persona, bankas pārskaitījums: tiek veikta apmaksa ar bankas pārskaitījumu. Pēc rēķina apmaksas pasūtījums tiek nogādāts pie pircēja (vai izsniegts mūsu veikalā). Izsniedzot preci, tiek izsniegta preču pavadzīme.

Piegādes iespējas un izcenojumi

1. Preces bezmaksas* piegādi Rīgā nodrošina "AUTO GRANDIS" SIA transports.
Piegāde tiek veikta darba dienās no 10.00-18.00, sestdienās no 11.00-13.00
*Piegāde Rīgas pilsētas robežās ir bezmaksas, ja pasūtījuma summa ir vismaz 50.00EUR. Piegādes maksa pasūtījumiem zem 50.00EUR ir 4.00EUR
2. Pasūtīto preci varat saņemt mūsu veikalā A. Deglava ielā 92
3. Piegādei ārpus Rīgas izmantojam Latvijas Pasta Ekspresspasts pakalpojumus un piegādājam preci uz jebkuru Latvijas pilsētu. Piegādes maksa tiek aprēķināta pēc Ekspresspasta cenu kalkulātora.
4. Omniva pakomāti ir unikāls, āra apstākļos izmantojams pašapkalpošanās sūtījumu termināļu jeb pakomātu tīkls Baltijas mērogā. Tas ir ātrs un ērts veids, kā nosūtīt un saņemt sūtījumus.
Iepērkoties virs 100.00 EUR, piegāde ar Omniva ir BEZMAKSAS! Līdz 100.00 EUR piegādes maksa ir sākot no 2.50 EUR.

Omniva priekšrocības:
Sūtījumu termināļa iespējas:

5. Preci varat saņemt šajās Statoil DUS.
Par pakalpojumu: